Reklama

Oberbank

/ Banky / Oberbank

Oberbank - základné informácie

Názov banky: Oberbank AG, pobočka zahraničnej banky
Adresa banky: Prievozská 4/A, 82109 Bratislava
Kód banky: 8370
Označenie banky: SMWRSA
SWIFT: OBKLSKBA
Telefón (centrála): + 421 2 5810 6800
Fax: +421 2 5810 6819
Blokácia platobnej karty:+ 421 2 5810 6820, + 421 2 5966 8230
E-mail: bl@oberbank.sk

Ďalšie dôležité informácie:

Kontaktný formulár
Pobočky
Bankomaty
Kurzový lístok
Sadzobník poplatkov
Úrokové sadzby

Oberbank je v srdci Európy synonymom nezávislej, samostatnej a dynamickej regionálnej banky, sídliacej v rakúskom Linci. Pevné zázemie jej vytvára rast a sila výnosov na súčasných aj nových trhoch, stabilná štruktúra akcionárov a členstvo v rakúskej skupine troch bánk, kde okrem nej patria regionálne, tiež samostatné banky, BKS Bank AG a Bank für Tirol und Vorarlberg (BTV).

Tieto tri banky považujú za kľúčové, zachovávať si povahu nezávislosti, blízkosti ku klientovi, angažovanosti pracovníkov a v neposlednom rade i znalosti regionálnych trhov, nakoľko všetky pracujú nezávisle, vo svojich základných regiónoch, ktoré už prenikli aj za hranice Rakúska.


Banka vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam kladie dôraz na intenzívne poradenstvo, pričom zárukou inovatívnych riešení sú angažovaní, kvalifikovaní, ambiciózni a vytrvalí zamestnanci. Tri ústavy ponúkajú svojim klientom k dispozícii dohromady dvesto filiálok v celom Rakúsku, taktiež pobočky v Bavorsku, Maďarsku, Čechách, Chorvátsku, Slovinsku, i Taliansku.