Reklama

mBank

/ Banky / mBank

mBank - základné informácie

Názov banky: BRE Bank SA, pobočka zahraničnej banky mBank v Slovenskej republike
Adresa banky: Pribinova 10, 811 09 Bratislava
Kód banky: 8360
Označenie banky: BREXSA
SWIFT: BREXSKBX
Telefón (centrála): 02/ 6823 0301
Fax: 02/ 6823 0300
Infolinka v rámci SR: 0850 60 60 50
Infolinka - volania zo zahraničia: +421 2 32 101 080
Blokácia platobnej karty: 0850 60 60 50, +421 2 32 101 080
E-mail: kontakt@mBank.sk

Ďalšie dôležité informácie:

Kontaktný formulár
Pobočky
Bankomaty
Kurzový lístok
Sadzobník poplatkov
Úrokové sadzby

mBank spôsobila po vstupe na trh, koncom roka 2007, prevrat v bankovom svete, keď svojim klientom sprístupnila najvyužívanejšie bankové služby bezplatne. Aj vďaka tomu sa dnes radí medzi úspešných konkurentov v bankovom sektore.


mBank  sa od iných bánk odlišuje hlavne tým, že pre klienta neprináša len výhody z finančného hľadiska, ale záleží jej aj na tom, aby jej klienti spravovali svoje financie kvalitne. Za kľúčové považuje pohodlnosť, priateľský prístup a poskytovanie najdôležitejších produktov a služieb za zaujímavé ceny, čo v súčasnosti oceňuje už 240 000 zákazníkov. Do jej ponuky patria produkty ako bežné účty (vedené bezplatne), sporiace účty, hotovostné pôžičky, kreditné karty, úvery na bývanie, či účty pre podnikateľov (živnostníkov).

Postavenie mBank na trhu posilňuje aj fakt, že finančná skupina Commerzbank, ktorá v Nemecku zastáva vo veľkosti druhé miesto, je aj jednou z popredných finančných inštitúcií v rámci Európy. Obchodná sieť banky je tvorená zo štyroch Finančných centier, dostupných vo väčších mestách a piatich mKioskov, otvorených pre klientov v obchodných centrách. Jednoduchú obsluhu svojich účtov tu klientovi zabezpečujú terminály so sprístupneným internetom, a telefóny, pre priamy  kontakt s call – centrom mLinka. Prístupní sú samozrejme aj finanční poradcovia, avšak telefón a internet ostávajú pre klienta prvoradým nástrojom pre nepretržité sledovanie vlastných financií.


mBank vstúpila na slovenský trh v novembri 2007. Aktuálne ponúka okruhy produktov: bežné účty vedené bezplatne, sporiace účty, úvery na bývanie, kreditné karty, hotovostné pôžičky a účty pre podnikateľov - živnostníkov.


mBank ako prvá banka, ktorá priniesla celkom nový model - každodennú on-line správu bankových služieb cez internet alebo telefón samotným klientom. Tento model sa osvedčil a v súčasnosti sa mBank s viac než 230 000 zákazníkmi radí medzi úspešných hráčov na našom trhu.


mBank je súčasťou silnej finančnej skupiny Commerzbank, ktorá je druhou najväčšou bankou v Nemecku a jednou z vedúcich finančných inštitúcií v Európe.
Obchodnú sieť mBank tvoria 4 Finančné centrá a 5 mKioskov. Finančné centrá sú dostupné vo väčších mestách, mKiosky sú situované najmä v obchodných centrách. Návštevník v nich nájde terminály s prístupom k internetu, ktoré mu zabezpečia jednoduchú obsluhu svojich účtov a telefóny s priamym spojením s call-centrom mLinka. Taktiež môže využiť služby finančných poradcov. Primárnym prevádzkovým a predajným kanálom mBank je však naďalej internet a telefón, pomocou ktorých môžu mať klienti neprežitý prehlaď o svojich financiách.