Reklama

Zuno

/ Banky / Zuno

Zuno - základné informácie

Názov banky: ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky
Adresa banky: Digital Park ll, Einsteinova 23, 851 01 Bratislava
Kód banky: 8410
Označenie banky: ZUNO
SWIFT: RIDBSKBX
Telefón (centrála): 02 6477 3730, 02 6477 3813
Infolinka v rámci SR: skrátené číslo 18 880, + 421 2 456 99 999
Infolinka - volania zo zahraničia: +421 2 45 69 99 99
Blokácia platobnej karty: +421 2 45 69 99 99
E-mail: info@zuno.sk

Ďalšie dôležité informácie:

Kontaktný formulár
Pobočky
Bankomaty
Kurzový lístok
Sadzobník poplatkov
Úrokové sadzby

ZUNO je nová banka, ktorá na bankový trh vniesla „svieži“ vietor. Model direct banky popri svojej materskej banke funguje už v mnohých krajinách, no do strednej a východnej ho priniesla práve Zuno.

Zákazníci túto banku nenájdu nikdy zatvorenú, nakoľko si všetky služby môžu vybaviť prostredníctvom nepretržite prístupného online bankingu, kontaktného centra aj chatu.

Okrem toho, že klienti nemusia strácať čas navštevovaním kamennej pobočky a akékoľvek služby si môžu vybaviť z pohodlia domova, Zuno sa vyznačuje aj ďalšími principiálnymi špecifikami ako jednoduchosť, otvorenosť, cenová prístupnosť, no zároveň aj vysoká bezpečnosť.


Banka má za cieľ realizovať bankové služby inak ako je bežné a napríklad aj takým spôsobom, že miesto bežnej, často komplikovanej bankovej reči, volí ľahko zrozumiteľnú a priamu komunikáciu. Vďaka svojim bezplatným základným službám a veľmi prijateľnej cenovej úrovni rozšírených služieb, je prístupná aj menej náročným klientom. Tieto výhody však nedegradujú ostatné dôležité faktory, medzi nimi aj bezpečnosť, ktorú Zuno poníma veľmi zodpovedne. Zárukou je materská banková skupina Raiffeisen Bank International, s veľmi stabilným a silným postavením na trhu a rakúske zákony na ochranu vkladov.